10 Comments

 1. Dawid Machalica
  September 19, 2017 @ 5:44 pm

  Super inicjatywa! Jeśli szukasz trików pomagających dotrzeć do ludzi “nieuchwytnych” polecam poczytać Tim’a Ferrissa. Jednocześnie udziela on sporo porad (również prawnych) odnośnie nagrywania wywiadów, sprzętu itp.

  Reply

  • Eligiusz Zrubek
   September 19, 2017 @ 6:34 pm

   Hej Dawid dziekuję za wpis 🙂 Mam książkę Tim’a Ferrissa “Czterogodzinny Tydzień Pracy”, odświerzę ją sobię już nie długo. Zamierzam zrobić z niej wyzwania z wyjścia ze strefy komfortu. Pozdrawiam serdecznie.

   Reply

   • Anna Binek
    September 24, 2017 @ 5:30 pm

    Też mam te książkę w wersji angielskiej 🙂 Czytam na wyrywki. W końcu muszę zacząć od początku 🙂

    Reply

    • Eligiusz Zrubek
     September 24, 2017 @ 5:38 pm

     Anno polecam przeczytania do konca i z uwagą, najlepiej jedne rozdział dziennie. Notatnik do ręki i najważniejsze rzeczy notujemy. Najlepiej też nie spieszyć się z czytaniem za bardzo. Przeczytać rozdział o tym jak działa YouTube i zacząć używać tego w praktyce. Tak się najlepiej wszystko sprawdza. Pozdrawiam Eligiusz.

     Reply

 2. Tomasz
  September 19, 2017 @ 8:20 pm

  Zrobione 🙂
  Mam takie pytanie moze z innej beczki aczkolwiek chyba duzo osob je sobie zadaje :
  Jak isc “sluszna droga do osiagniecia np bogactwa” jezeli sie uwaza ze nie ktore te drogi sa wbrew sobie, wbrew temu co zostalo “nam” wpojone??
  Pozdrawiam

  Reply

  • Eligiusz Zrubek
   September 22, 2017 @ 4:53 pm

   Hej Tomasz, trzeba zawsze iść drogą jaką się czuje w sercu. Trzeba byc sprawiedliwym i dużo pracować nad sobą. Przekonaliśmy sie oboje że droga na skróty zazwyczaj wydłuża naszą drogę do bogactwa. Zawsze znajdą się ludzie którzy chcą sie dorobic, szybko i umią manipulować innymi ludźmi na skalę masową. Pamiętaj jedno, że teraz oni są gdzieś wysoko, lecz to nie potrwa długo. Ludzie powiedzą dość i dobra passa się odwróci. Zwycięzają wytrwali i duzo pracujący ludzie, oczywiście jeszcze trzeba mądrze pracować. Czas przyniesie rezultaty.

   Reply

  • Anna Binek
   September 24, 2017 @ 5:31 pm

   Iść swoją ścieżką 🙂 Przecież inni nie wiedzą lepiej niż Ty sam co jest dla Ciebie najlepsze. Tylko Ty sam wiesz to najlepiej. Nie słuchaj innych tylko swojego wewnętrznego głosu.

   Reply

   • Eligiusz Zrubek
    September 24, 2017 @ 5:41 pm

    Nie zawsze to jest takie proste, bo dostajemy dużo róznych głosów z wewnątrz i zewnątrz. Trzeba odnaleść siebie, na to potrzeba czasu i samodyscypliny. Przechodzę właśnie przez taki etap. Kiedyś nie wiedziałem jak to wszystko poukładać co się dzieje wokół mnie. Teraz więcej rozumiem i jest łatwiej. Cały czas się ucze siebie.

    Reply

 3. Michał
  October 3, 2017 @ 6:30 am

  Kiedy wywiad z Naszym Mistrzem i Mentorem?

  Reply

  • Eligiusz Zrubek
   October 6, 2017 @ 10:23 pm

   Michał 9 września 🙂

   Reply

Leave a Reply